Blue hat

Pri fotení tohoto outfitu som zistila dve veci: že suché jesenné lístie v pozadí vyzerá naozaj krásne a že boj s vetrom vo vlasoch vo finále nevyzerá tak zle. Jednoducho fotenie na jeseň má svoje výhody a nevýhody. Na čo si ale pomaly a isto budem musieť zvyknúť je čoraz chladnejšie počasie. Ale samozrejme s letnými kúskami sa ešte netreba lúčiť, pretože sa dajú pekne navrstviť s tými jesennými a môžete si ich užívať po celý rok. Najlepšie je vrstviť viacero materiálov dokopy aby outfit nepôsobil jednoliato. Ja som zvolila velvet top, ktorý som si obliekla na šedý sveter z Primarku, ktorý ste mohli vidieť v minulom článku a hnedý waterfall kabát. Celý outfit som doplnila tmavomodrým klobúkom a vysokými čižmami ku kolenám z Forever 21, ktoré sú napriek ich vysokému opätku veľmi pohodlné.

I realised 2 things while shooting this outfit: that autumn leaves look really nice on photos and that at the end, the fight with wind in my hair was worth it. Simply: autumn has its pros and cons. What I really need to accustom to is more and more colder weather. But you don’t need to say bye to all your summer pieces. You can layer them with autumn pieces and enjoy them in every season. It’s better to layer different materials so the outfit looks less homogenous. I chose velvet top, worn on this grey sweater from Primark and waterfall camel coat on the top. I added dark blue hat and knee high boots from Forever 21, which are really comfy despite of that really high heel.

coat SECOND HAND | jeans, boots FOREVER 21 (boots here) | sweater PRIMARK | top PULL&BEAR | hat ZARA | necklace MARKS&SPENCER | rings TOPSHOP, H&M

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *