Playsuit

Celé leto som chodila v sandálikoch, loafers a Converskách a poviem vám, koncom leta ma to už začalo nudiť. Mala som chuť dať si niečo iné, niečo čo by outfit viac ozvláštnilo. Trend členkových čižiem v lete som vždy tajne obdivovala na fotkách, ale neodvážila som sa to sama vyskúšať. Samozrejme som si nevybrala ten najhorúcejší letný deň, to by som sa asi uvarila. Takže koncom augusta som sa do mesta vybrala takto a musím uznať, že to bola dobrá voľba, hlavne preto, že v kombinácii s overalom z ASOSu to pôsobilo trocha tvrdšie a nie úplne typicky letne. Veľké plus je, že som sa nemusela starať o perfektne nalakované nechty na nohách 🙂 Ako doplnky som zvolila niekoľko prsteňov z H&M a Topshopu a náramok v zlato striebornej kombinácii.

I was wearing sandals, loafers and Converse during all summer and at the end I started to be bored with that. I wanted to try something else, something what might make my outfit more interesting. I totally fell in love with the „ankle boots in the summer“ trend but I hesitated to try it until one day. Of course I didn’t choose the warmest summer day for my premiere. I’m so glad I tryied that in the end of the August because in combination with this ASOS playsuit, my outfit didn’t look like typical summer one and it might seem little bit heavier than usual. And I didn’t have to care about perfect pedicure! 🙂  Concerning accessories, I chose rings from H&M and Topshop and a bracelet in silver-gold combination.

playsuit ASOS (similar here) | kimono BERSHKA (similar here)  | ankle boots ZARA (similar here)  | rings H&M, TOPSHOP  | sunglasses H&M

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *