Hang It

O obchode Hang It som sa dozvedela pár mesiacov dozadu prostredníctvom Instagramu. V stories mi vybehol sponzorovaný príspevok a krásne minimalistické logo ma zaujalo, takže som odkaz rozklikla. O pár dní neskôr som sa zúčastnila po prvýkrát súťaže na FB – a hneď som aj s kamarátkou vyhrala 🙂 Týždeň 10 ramienok zdarma! A keďže vám to zatiaľ asi nedáva zmysel, o čo sa presne jedná, predstavím vám unikátny koncept Hang It, o ktorom som sa porozprávala so sympatickou majiteľkou Verčou.

Hang It je malý obchodík na ulici Táboritská na Pražskom Žižkove. Verča so ségrou ho otvorili 5.11.2018 a prvé, čo vás zaujme keď vojdete do vnútra, je krásna podlaha a malý vzdušný priestor, plný úhľadne vystavených a poukladaných kúskov oblečenia. Do Hang It prídete z dvoch dôvodov: chcete si odniesť originálny kúsok z druhej ruky alebo chcete nejaký kúsok predať.

Pokiaľ máte záujem o tú druhú možnosť, postup je jednoduchý: prenajmete si ramienka (prípadne policu alebo vešiak) a ďalej sa o predaj vašich vecí postarajú baby. Vaše oblečenie vyfotia, pridajú mu cenovku, spropagujú kúsok na Instagrame a na Facebooku a vy s tým žiadnu prácu nemáte.

Nápad na spoločný obchod sestry dostali po tom, ako ich prestalo napĺňať zamestnanie vo veľkom korporáte. Inšpiráciou pre tento koncept obchodu našli v Holandsku, kde videli niečo podobné, no fungovalo to na trošku inom princípe. Prakticky ktokoľvek tam pohol veci predať – Hang It je oproti tomu ako som pochopila viac organizovaný a úhľadný.

Okrem toho, že sa mi podarilo pár kúskov predať, som si už z Hang It aj nejaké skvelé poklady odniesla. Originálne oblečenie, topánky, kabelky a šperky… všetko na jednom mieste 🙂 Tešiť sa môžete taktiež na vecičky značky Forever Fracek, originálne šperky Tad’s Box alebo skvelý motivačný diár Kick Your Day!

Ja som konceptom predajne nadšená – milujem nakupovanie v sekáčoch a celá myšlienka Hang It to posunula na ďalší level tým, že oblečenie ktoré nenosím môžem ja sama bezstarostne predať. Pokiaľ budete mať cestu okolo, určite sa prídite pozrieť, naprázdno neodídete. A pokiaľ by ste sa radi niektorých vecí zo svojho štníka zbavili, všetky potrebné informácie nájdete na webe Hang It!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *