Headphones

Ako asi mnoho ľudí, ani ja si nedokážem predstaviť cestovanie, nakupovanie alebo prechádzky po meste bez počúvania hudby. Jediné, čo som nemala rada bol neustály boj so zamotanými sluchátkami alebo to, že ma z nich po dlhšej dobe boleli uši. Na slúchadlá Frends som narazila asi pred 3 rokmi na jednom z mojich obľúbených blogov a veľmi sa mi vtedy zapáčili. Keďže sa však u nás dajú zohnať iba prostredníctvom internetu, odrádzalo ma od ich kúpy to, že som nevedela či mi sadnú. A keďže sa nejedná o najlacnejšiu záležitosť nechala som to tak. Nedávno som po nich opäť začala pokukovať a stalo sa niečo, v čo som ani nedúfala. Našla som ich na Vinted, za super cenu a takmer nepoužívané. Takže som neváhala a boli moje 🙂 Nie sú skvelé len tým, že krásne vyzerajú a beriem ich teda ako módny doplnok, ale majú naozaj výborný čistý zvuk a nebolia ma z nich uši. Výborné je, že sa dajú nosiť aj keď mám na sebe náušnice a vôbec netlačia. Skúšala som ich aj na malé aj na fakt obrovské náušnice a vôbec ma neotláčali. Za mňa teda jednoznačne skvelá kúpa. Momentálne mám model layla a v budúcnosti by som si rada zadovážila o niečo väčší model tylor v bielom prevedení.

Like many of us, I can’t imagine traveling, shopping or walking around town without listening to music. The one thing I really didn’t like was fighting with tangled headphones and the fact that after some time my ears started to  hurt from in-ear headphones. I found Frends headphones 3 years ago on one of my favourite blogs and I totally fell in love with them. Even though I didn’t purchased them from the Internet because they aren’t cheap and I wasn’t sure if they would suit me. Lately I was looking for them again and I was so lucky because I found it on Vinted almost unused and for a really good price. So I didn’t hesitated 🙂 They’re really great ‚cause they like a fashion accessory and they have really great and clear sound. Also my ears aren’t hurting from them. It is possible to wear it on any kind of earrings and it doesn’t hurt at all. I have type layla but in the future I’d like to have also type taylor, which is slightly bigger, in white.

 top New Yorker ∣ trousers Mango ∣ bag Zara ∣ shoes H&M ∣ watch, bracelet Daniel Wellington ∣ headphones Frends (from Vinted.cz)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *