Slip dress

Náplavka je jedno z mojich najobľúbenejších miest tu v Prahe, hlavne v sobotu keď sú farmárske trhy. Je tu úplne všetko čo v také sobotné ráno potrebujem: káva, výborné koláče a čerstvé kvety. Okrem toho je vždy takým nahlas nevysloveným dôvodom prečo tam ísť to krásne prostredie na fotenie, takže zo sobotných rán sa stala tradícia fotenia outfitov. V tomto článku mám na sebe oversized džínsovú bundu zo Stradivariusu, keďže aj ja som sa do tohoto trendu úplne zamilovala. Pridala som k nej šaty à la nočná košeľa z Manga, ktoré už bohužiaľ v obchode nemajú, kupovala som ich tam niekedy v apríli. Rada ich cez deň nosím na obyčajné tričko s teniskami, tentokrát som zvolila biele Converse (pôvodne boli tyrkysové, ale vybielila som ich). Ako doplnok som si vzala čiernu bandana šatku z Bershky, ktorá na obed v tom najväčšom teple nakoniec skončila uviazaná na kabelke.

 

Náplavka is one of my favourite places in Prague, especially on Saturdays during Farmer’s market. There’s everything I need Saturday morning: coffee, delicious cakes and fresh flowers. Besides, its beautiful spots for taking photos are the main reason why I like going there and it became sort of a tradition of Saturday outfit photoshoot. In this post I’m wearing oversized jeans jacket from Stradivaruis because I completely fell in love with this fall trend. I combined it with Mango slip dress, no longer available in Mango (bought earlier in April). I like to wear this dress on basic t-shirt, with sneakers (I chose my DIY bleached Converse). I’m also wearing black bandana from Bershka which I put on my bag when it was too hot.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

jacket STRADIVARIUS  | dress MANGO (similar here)  | t-shirt H&M | shoes DIY bleached CONVERSE (similar here) | bandana BERSHKA | bag LINDEX | bracelet MARC by MARC JACOBS (similar here)

Uložiť

2 Comments

 1. Viktória
  20. septembra 2016 / 12:37

  Krásna ty, krásny outfit 🙂❣️ Držím palce, nech sa ti darí Naty 😊
  PS: aj ten názov blogu si super vymyslela 👌🏼

  • Naty
   Autor
   20. septembra 2016 / 18:59

   Ďakujem ti veľmi pekne, som strašne rada že sa ti to páči 🙂 :*

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *